Limited edition: Summer glow behandeling! We hebben een nieuwe gezichtsbehandeling voor jullie samengesteld. Speciaal voor een stralende zomerhuid. Alleen te boeken in juni, juli en augustus.

Alle nieuwe klanten kunnen bij Julissa terecht. Julissa werkt op maandag en woensdag.

Vanwege haar zwangerschap is Celine voorlopig niet beschikbaar voor behandelingen en daardoor tijdelijk niet online te boeken. Klanten van Celine kunnen voor hun behandelingen terecht bij Julissa. Ellen neemt op dit moment geen nieuwe klanten meer aan. Bedankt voor je begrip.

Actie! Ontdek onze Limited Edition Summer Glow behandeling. 

Dit is een heerlijke zomerse gezichtsbehandeling. De perfecte behandeling om je huid in de zomer fris en gehydrateerd te houden. Wat kan je verwachten:

  • reiniging
  • scrub
  • onzuiverheden verwijderen
  • intensief ampul
  • liftende bindweefselmassage
  • verkoelend en hydraterend masker
  • oogcrème
  • verzorgende crème
  • spf voor het gezicht

Deze behandeling duurt 60 minuten en kost € 80,00. Ben jij benieuwd naar deze heerlijke zomerbehandeling? Boek dan snel jouw afspraak!

Alleen te boeken t/m augustus.

Afspraak maken